GO CELLULITE BUSTER

Skondensowane serum antycellulitowo – ujędrniające
4 aktywne składniki – skoncentrowane działanie na wszystkie stadia cellulitu

Korzyści dla Ciebie:

  • farmaceutyczny skład
  • skóra idealnie wygładzona, pozbawiona cellulitu
  • silnie ujędrnia skórę
  • spala podskórną tkankę tłuszczową
  • odmładza skórę

Zastosowanie

Preparat działa na skórę antycellulitowo, nawilżająco, oczyszczająco, łagodząco, wspomaga prawidłowe ukrwienie, redukuje tłuszcz w tkance podskórnej. Jest kombinacją składników aktywnych z najnowszymi formułami strukturalnymi gwarantującymi wysoką bio-dostępność i głęboką penetrację w tkankę nawet bez zastosowania profesjonalnego masażu. Ciągłe stosowanie pozostawia ciało bardziej wymodelowane, nawilżone i gładkie. Doskonale współdziała z preparatem Go Scrub Professional Line (masaż peelingowy). Składniki aktywne wpływają na pozytywne zmiany w strukturze skóry, szczególnie poprawiają cyrkulację, która zmienia układ warstw tłuszczu.

GO SHAPE

Serum intensywnie wyszczuplająco – wygładzające

Korzyści dla Ciebie:
● farmaceutyczny skład
● skóra idealnie wyszczuplona
● silnie ujędrnia skórę
● spowalnia procesy starzenia
● skóra miękka, dobrze nawodniona, łatwa do modelowania

Zastosowanie

Preparat działa na skórę antycellulitowo, nawilżająco, oczyszczająco, łagodząco, wspomaga prawidłowe ukrwienie, redukuje tłuszcz w tkance podskórnej. Doskonały dla skóry wrażliwej, suchej, z tendencją do trądziku. Preparat uzupełnia pierwiastki, takie jak wapń, magnez, krzem, cynk. Zastosowanie powoduje, że skóra staje się miękka i dobrze nawodniona, łatwa do modelowania. Spłyca nierówności wywołane cellulitem, dotlenia komórki, głęboko i
intensywnie nawilża oraz przeciwdziała starzeniu się skóry.

GO UP BREAST

Intensywne serum do ujędrniania biustu i dekoltu
4 aktywne składniki – skoncentrowane działanie na skórę biustu i dekoltu

Korzyści dla Ciebie:

  • farmaceutyczny skład
  • skóra idealnie wygładzona, pozbawiona zmarszczek
  • silnie ujędrnia skórę biustu i dekoltu dzięki składnikowi REDENSI’N
  • spowalnia procesy starzenia
  • skóra wyraźnie napięta- EFEKT PUSH UP

Zastosowanie

Wyjątkowo aktywny preparat o działaniu ujędrniającym skórę biustu i dekoltu. Składniki czynne poprawiają mikrocyrkulację. Widoczne rezultaty gwarantują specjalnie wyselekcjonowane składniki, które pobudzają metabolizm komórkowy. Efekt wygładzania i ujędrniania osiągany jest poprzez zastosowanie opatentowanego surowca REDENS’IN – mieszaniny niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego z wyciągiem z żywicy Commiphora Mukul, który poprzez zastosowane nośniki, dociera głęboko i zwiększa rozmiar komórek tłuszczowych w tkance podskórnej, wypychając tym samym zmarszczki na niższym poziomie niż kwas hialuronowy. To działanie poprawia znacząco wygląd biustu i dekoltu. Regularne stosowanie połączone z odpowiednią dietą i wzmożoną aktywnością fizyczną gwarantuje wyraźnie wymodelowanie powierzchni dekoltu i biustu. Kosmetyk doskonale nawilża, wygładza i napina skórę, polepszając ogólny wygląd i kondycję skóry.